Deratizace Praha

Nabízíme služby deratizace v Praze. Trápí vás nežádoucí havěť ve vašem bytě či domě? Pomůžeme vám s jejich likvidací. Přemnožením hlodavců ve vašem okolí to vše začíná. Na vaší oblíbené zahradě nebo v domácnosti najdete jejich trus nebo přímo vidíte proběhnout hlodavce a hned se vás chytne beznaděj a hrůza. To je pouze jeden z možných scénářů jak se s nechtěnými hlodavci ve svém okolí setkáte. Je důležité nepanikařit a začít problém rovnou řešit dříve, než se zhorší. Stačí nás kontaktovat. My za vámi přijedeme, najdeme stopy a určíme o jaký druh hlodavce se může jednat. Na základě takové obhlídky a důkladné analýzy prostředí určíme i celý postup hubení hlodavce. S každým krokem budete seznámeni a po zásahu dostanete protokol se shrnutím a výsledky. Za výsledky ručíme a poskytujeme i záruku na zásah.

Rychlost zásahu

Víme, že je potřeba váš problém vyřešit rychle a diskrétně. Rychlost je jeden z důležitých aspektů při hubení hlodavců. Pokud problém chytíme v zárodku, je mnohem vyšší šance na trvalé řešení.

Zodpovědnost za zásah

Na spolupráci s námi nic neriskujete. Na naše zásahy při hubení hlodavců poskytujeme i záruku, po kterou vám ručíme za spolehlivou likvidaci nechtěných návštěvníků.

Trápí vás hlodavci?

Upřímnost při řešení

Nebudeme vám mazat med kolem pusy. Pokud zjistíme možná rizika, všechna je s vámi důkladně proberem a navrhneme co nešetrnější řešení. Dozvíte se tak o každém kroku. Vše k oboustranné spokojenosti.

Které zásahy v Praze děláme nejčastěji?

  • Hubení potkanů - Potkan je jeden z nejčastějších problémů v lidských usedlostech. Při pozdním řešení hubení potkanů riskujete, že se velmi rychle přemnoží. S odkladem včasného zásahu tak rostou i následné náklady na likvidaci již rozmnoženého počtu potkanů. Nepodceňujte jejich hubení.
  • Hubení myši domácí - Znatelně menší příbuzný potkana. Vyskytují se zejména v blízkosti lidí a jejich příbytků. Jejich charakteristikou je specifický zápach.

Pokud vás trápí některý z výše uvedených druhů hlodavců, pomůžeme vám s jejich hubením. Neváhejte s enám ozvat a včasným zásahem ochránit sebe i své okolí.

Deratizace jako prevence

Myslete na deratizaci i v případě prevence přenosu různých onemocnění. Například běžné deratizační zásahy v pravidelných intervalech pomáhají jako prevence vzniku problému. 

Potřebujete pomoci s hubením hlodavců v Praze?