Deratizace

Máte problém s hlodavci v domě, bytě, firmě nebo na pozemku? Pak jste na správném místě. Pomůžeme vám. Nabízíme profesionální a efektivní řešení pro hubení hlodavců. K zákazníkovi vždy přijíždíme neoznačeným autem, aby byla zachována maximální diskrétnost. Nemusíte se tak bát, že vyděsíte své sousedy. Deratizace Praha a okolí.

Ceny od 1200 Kč

Profesionální likvidace hlodavců, myší a potkanů v Praze a okolí

Řešíte problém s hlodavci, potkany, hraboši, a jinými škůdci v domě, bytě, bytovém domě, firmě nebo na svém pozemku? Chcete odborně a účinně tento problém vyřešit? Jste na správném místě. Nabízíme komplexní řešení pro odstranění hlodavců.

Zbavíme vás hlodavců. Volejte +420 777 763 323

Rozsah deratizačních zásahů

 • Jednorázová deratizace
 • Pravidelné a preventivní deratizace
 • Celoplošná deratizace

Co je deratizace?

Deratizace je proces hubení a likvidace hlodavců jako jsou potkani nebo myši, z v budovách nebo venkovních prostorách. Cílem deratizace je zajistit hygienické a zdravotní podmínky pro lidi a zabránit škodám způsobeným hlodavci. Deratizace se může provádět chemickými přípravky, fyzickými metodami jako jsou nástrahy nebo kombinací obou.

Komu umíme deratizací pomoci

Našimi zákazníky jsou nejen domácnosti, ale i firmy různého zaměření. Své služby nabízíme jak pro průmyslová zařízení, tak DDD servis poskytujeme i restauracím, ubytovacím zařízením, hotelům, bytovým družstvům (BD) a společenství vlastníků jednotek (SVJ).

Kam přijedeme

Deratizaci provádíme v Praze, Litoměřicích, Neratovicích, Mělníku, Kralupech nad Vltavou, Brandýsem nad Labem, Odolené Vodě, Štětí a celé střední Čechy. Všude s maximální diskrétností a efektivní účinností. Je na nás spolehnutí. Za to ručíme.

Nenechte svůj problém s hlodavci dál přetrvávat. Kontaktujte nás ještě dnes a získejte profesionální a efektivní řešení vašich problémů s hlodavci, hmyzem a s původci infekcí.

Jaké jsou deratizační metody

 • Chemická deratizace
 • Mechanická deratizace

Chemická deratizace

Chemická deratizace je metoda, která se používá k odstranění hlodavců pomocí jedů s nejvyšší účinností. Tyto látky se obvykle umísťují v krmných stanicích nebo v jiných místech, kde se hlodavci vyskytují. Hlodavci jedí návnadu a poté zemřou.

Rodenticidní druhy přípravků k hubení hlodavců

 • Granulovaná nástraha
 • Mořené obilí
 • Pasty
 • Koncentráty

Pro více informací volejte +420 777 763 323 nebo pište info@deratika.cz.

 • Férové ceny
 • Férové jednání

Mechanická deratizace

Mechanická deratizace nástrahovými a odchytovými pastmi je metoda, která se používá k odstranění hlodavců z budov a okolních oblastí. Tyto pasti se umisťují v místech, kde se hlodavci vyskytují a fungují tak, že hlodavec vstoupí do pasti, kde je uvězněn a zlikvidován. Tyto nástrahové pasti, odchytové pasti je potřeba pravidelně procházet.

Nedáváme zákazníkům mylné, nepravdivé nebo zavádějící informace. Odvádíme vždy 100% práci bez klamání zákazníků. Na to si potrpíme už více než 13let naší praxe.

Jsme profesionálové na likvidaci hlodavců

Máme více jak 13 let zkušeností. Používáme efektivní metody a technologie k hubení potkanů a myší, hrabošů a dalších nezvaných hostů u vás doma, v bytovém domě, ubytovacím zařízení nebo ve firmě.