Dezinsekce

Máte problém s hmyzem v domě, bytě, firmě nebo na pozemku? Pak jste na správném místě. Pomůžeme vám. Nabízíme profesionální a efektivní řešení pro hubení štěnic, mravenců, blech, rusa domácího a dalšího hmyzu. Na práci poskytujeme záruku. K zákazníkovi vždy přijíždíme neoznačeným autem, aby byla zachována maximální diskrétnost. Nemusíte se tak bát, že vyděsíte své sousedy.

Ceny od 1200 Kč

Profesionální hubení a hmyzu v Praze a okolí

Řešíte problém se štěnicemi, faraony, rusem domácích, švábi, blechami a jiným hmyzem v domě, bytě, bytovém domě, firmě nebo na svém pozemku? Pak potřebujete profesionální dezinsekci. Nabízíme komplexní řešení při hubení hmyzu.

Zbavíme vás nejen štěnic. Volejte +420 777 763 323

Rozsah deratizačních zásahů

 • Jednorázová deratizace
 • Pravidelné a preventivní deratizace
 • Celoplošná deratizace

Čím se zabývá dezinsekce?

Dezinsekce je proces hubení hmyzu. Cílem dezinsekce je zabránit šíření hmyzu a problému s ním jako jsou například kousnutí, bodnutí nebo poškození způsobené hmyzem jako je zničené oblečení a podobně.

Komu umíme dezinsekcí pomoci

Našimi zákazníky jsou nejen domácnosti, ale i firmy různého zaměření. Své služby nabízíme jak pro průmyslová zařízení, tak DDD servis poskytujeme i restauracím, ubytovacím zařízením, hotelům, bytovým družstvům (BD) a společenství vlastníků jednotek (SVJ).

Kam přijedeme

Deratizaci provádíme v Praze, Neratovicích, Mělníku, Kralupech nad Vltavou, Brandýsem nad Labem, Odolené Vodě, Štětí a celé střední Čechy. Všude s maximální diskrétností a efektivní účinností. Je na nás spolehnutí. Za to ručíme.

Nenechte svůj problém s hmyzem dál přetrvávat. Kontaktujte nás ještě dnes a získejte profesionální a efektivní řešení vašich problémů s hlodavci, hmyzem a s původci infekcí.

Jakými prostředky se dezinsekce provádí

 • EC (emulgovaný koncentrát)
 • Smáčitelný prášek
 • Popraš
 • Aerosol (fumigace)
 • ULV formulace
 • Enkapsulovaný koncentrát

Co je fumigace?

Je to metoda dezinsekce aerosolem, která se používá k odstranění hmyzu z budov a okolních oblastí. Při této metodě se používá speciální nádoba, která obsahuje insekticid, který se rozptýlí ve formě aerosolu. Aerosol se rozptýlí do prostoru, kde se hmyz vyskytuje, což ho likviduje.

Aerosolové dezinsekce jsou účinná metoda, protože se insekticid dostane do všech koutů a zákoutí, kde se hmyz může skrývat. Navíc lze snadno dosáhnout vysoké koncentrace insekticidu, což zvyšuje účinnost dezinsekce.

Pro více informací volejte +420 777 763 323 nebo pište info@deratika.cz.

 • Férové ceny
 • Férové jednání

Nedáváme zákazníkům mylné, nepravdivé nebo zavádějící informace. Odvádíme vždy 100% práci bez klamání zákazníků. Na to si potrpíme už více než 13let naší praxe. Při hubení hmyzu je na nás spolehnutí. Za to ručíme.

Jsme profesionálové na hubení hmyzu

Máme více jak 13 let zkušeností. Používáme efektivní osvědčené metody a technologie k hubení štěnic a hubení hmyzu jako jsou švábi, blechy, vosí a sršní hnízda a další nezvané havěti u vás doma, v bytovém domě, ubytovacím zařízení nebo ve firmě.