Hubení štěnic Praha

Provádíme bezkonkurenční hubení štěnic v Praze a okolí. Pomůžeme vám. Nabízíme profesionální a efektivní řešení pro hubení štěnic v domech, bytech, firmách a různých prostorách. Na práci poskytujeme záruku. K zákazníkovi vždy přijíždíme neoznačeným autem, aby byla zachována maximální diskrétnost. Nemusíte se tak bát, že vyděsíte své sousedy.

Ceny od 1200 Kč

Specializované hubení štěnic v Praze

Hubíme štěnice efektivním způsobem. Proto za svoji práci ručíme a garantujeme záruku. Zbavíme vás štěnic nejefektivnější metodou na trhu. Nezávazná konzultace a cenová kalkulace zdarma. Zatelefonujte nám. Štěnice se dokáží velice rychle přemnožit. Nenechte si je přerůst přes hlavu.

Hubíme štěnice. Volejte +420 777 763 323

Čím se zabývá hubení štěnic?

Hubení štěnic se zabývá odstraňováním štěnic, což jsou hmyzí paraziti, kteří se živí krví člověka a zvířat. Dezinsekce se provádí pomocí chemických a fyzikálních metod, jako jsou insekticidy, odpuzovače a fyzikální způsoby. Cílem je eliminovat štěnice a zabránit dalšímu šíření infekce.

Odkud se vyskytnou v domácnosti štěnice?

Štěnice se v domácnostech mohou vyskytovat z různých zdrojů. Někdy se mohou přenést z jiných budov nebo míst, jako jsou hotely, hostely, penziony, a dokonce i veřejná místa, jako jsou autobusové nádraží a letiště. Mohou také přijít s novým nábytkem, oblečením, povlečením nebo jinými věcmi, které mohou být infikovány. Štěnice se také mohou vyskytovat v místech, kde je vysoká koncentrace lidí, jako jsou vězení, studentské koleje, a tak dále. Je důležité pečlivě sledovat všechny příznaky a brát opatření k odstranění štěnic co nejdříve. K nárustu počtu výskytů štěnic dochází také při zvýšeném stěhování lidí.

Komu umíme se štěnicemi pomoci

Našimi zákazníky jsou nejen domácnosti, ale i firmy různého zaměření. Své služby nabízíme jak pro průmyslová zařízení, tak DDD servis poskytujeme i restauracím, ubytovacím zařízením, hotelům, bytovým družstvům (BD) a společenství vlastníků jednotek (SVJ).

Kam přijedeme

Deratizaci provádíme v Praze, Neratovicích, Mělníku, Kralupech nad Vltavou, Brandýsem nad Labem, Odolené Vodě, Štětí a celé střední Čechy. Všude s maximální diskrétností a efektivní účinností. Je na nás spolehnutí. Za to ručíme.

Nenechte svůj problém se štěnicemidál přetrvávat. Kontaktujte nás ještě dnes a získejte profesionální a efektivní řešení vašich problémů s hlodavci, hmyzem a s původci infekcí.

Jakými prostředky se štěnice hubí

 • EC (emulgovaný koncentrát)
 • Smáčitelný prášek
 • Popraš
 • Aerosol (fumigace)
 • ULV formulace
 • Enkapsulovaný koncentrát

Tipy, jak poznám, že mám doma štěnice?

 1. Štěnice se živí krví, takže mohou zanechat malé kapičky krve na matracích, povlečení a nábytku.
 2. Štěnice vylučují malé černé nebo hnědé tečky, které se nacházejí v blízkosti místa, kde se skrývají.
 3. Štěnice se vyvíjejí z vajíček a larválního stádia, které se mohou také objevit v blízkosti místa, kde se skrývají.
 4. Štěnice mohou být viditelné při světle, pokud se pohybují na matracích, nábytku a povlečení.
 5. Štěnice se píchají do kůže a způsobují svědění a zarudnutí.

Pro více informací volejte +420 777 763 323 nebo pište info@deratika.cz.

 • Férové ceny
 • Férové jednání

Nejčastější úkryty štěnic v domácnostech:

Štěnice se v domácnostech často skrývají v následujících místech:

 1. Matrace: Štěnice se často usazují v matracích, protože se zde mohou skrývat a snadno se živit krví.
 2. Rozkládací nábytek: Starý nebo rozpadající se nábytek, jako jsou pohovky a křesla, mohou poskytovat úkryt pro štěnice.
 3. Trhliny a škvíry: Štěnice se často skrývají v trhlinách a škvírách v zdi, podlahách a nábytku, kde se mohou skrývat před světlem a hlukem.
 4. Stoupačky: Štěnice se často skrývají v šachtách, jako jsou šachtice na elektřinu a vodu, protože se zde mohou skrývat a snadno se živit krví.
 5. Skříňky a police: Štěnice se často skrývají v skříňkách a police, jako jsou knihovny a skříně na oblečení, protože se zde mohou skrývat a snadno se živit krví.

Je důležité pečlivě prozkoumat tyto místa, pokud máte podezření na přítomnost štěnic, a přijmout opatření k jejich odstranění.

Jak se zbavit štěnic v bytě a domácnosti?

Chcete-li se zbavit štěnic v bytě, existuje několik kroků jak se zbavit štěnic, které můžete podniknout. Prvním krokem je mechanické odstraňování. Použijte nástroje, jako jsou párátka na štěnice a vysavače, abyste je odstranili ze svých úkrytů. Dalším krokem je praní a sušení textilního zboží, jako jsou prostěradla, polštáře, záclony a oblečení, abyste zničili všechny štěnice a jejich vajíčka. To jsou však babské rady. Z vlastních zkušeností vám můžeme říct, že nic z toho nefunguje. Sami na štěnice nestačíte. Zatelefonujte nám a budete mít po starostech.

Jak probíhá hubení štěnic?

Místo plynování, o kterém všude čtete, se provádí tzv. fumigace a to buď studeným nebo teplým aerosolem, to samozřejmě možné je a může se to použít, jako podpůrná metoda zásahu, kterou také provádím. Nelze použít samostatně, jako jediná účinná metoda, ale jako kombinace s celoplošným postřikem. Většinou jsou potřeba 2 zásahy, pokud vám někdo tvrdí, že stačí jeden zásah, tak vám neříká pravdu. V takovém případě se štěnice za čas objeví. Kontaktujte nás a my vám vysvětlíme, jak hubíme štěnice způsobem šetrným k obyvatelům bytu, ale efektivním k likvidaci štěnic.

Nedáváme zákazníkům mylné, nepravdivé nebo zavádějící informace. Odvádíme vždy 100% práci bez klamání zákazníků. Na to si potrpíme už více než 13let naší praxe. Při hubení hmyzu je na nás spolehnutí. Za to ručíme.

Jsme profesionálové na hubení štěnic

Máme více jak 13 let zkušeností. Používáme efektivní osvědčené metody a technologie k hubení hmyzu jako jsou štěnice, švábi, blechy, vosí a sršní hnízda a další nezvané havěti u vás doma, v bytovém domě, ubytovacím zařízení nebo ve firmě.